NANUK özel kasa çözümleri ufkunuzu daha da genişletiyor. Köpük iç dizayn, özel baskı, özel panel ve özel renk seçenekleri ile işiniz için tamamiyle hazır halde.

Çanta Baskısı

Plasticase nereye giderseniz gidin markanızı tıpkı bir onur madalyası gibi taşısın. Plasticase sizin işinizin çalışmalarını çantanızın üzerine basabilir. Siyah beyaz veya renkli bir şekilde logonuzu veya ürününüzün markasını çantanız üzerinde sergileyebilirsiniz.Plasticase’in tecrübeli grafikerleri, mesajınızı güzel bir şekilde iletebilmeniz için sizlerle çalışırlar. İzinizi bırakın!

services-all-case-printing
services-all-foam-interiors

Köpük İç Dizayn

Özelleştirilmiş köpük iç tasarımımız, çantanın içerisindeki ekipmanları tutar ve taşıma esnasında ekipmanlarınızın çantalarımız içerisinde hareket etmesini engeller, çizilmeleri veya hasarları engeller. Ayrıca özelleştirilmiş köpük ekipman geometrisinden bağımsız olarak koruyucu çantalarımızın tüm yüzey alanlarından uygun desteği almasını sağlar.

Panel Dizaynı

Su geçirmez çantadan daha fazlası. Kasa içi uzmanlarımız ile elektronik cihazlarınızı NANUK su geçirmez çantalara entegre edebilirsiniz. Entegre panel kiti sistemimizle OEM gövde çözümümüzden tam olarak yararlanabilirsiniz. Bize ekipmanlarınızın özelliklerini bildirin bizde size ihtiyaçlarınıza özel olarak uyarlanmış yenilikçi bir ünite geliştirelim.

services-all-custom-panels