En küçük eşyalarınız çoğu zaman en değerlilerinizdir. Patentli PowerClaw kilitleme sistemi ve su geçirmez tasarımıyla Nanuk Nano, cep tipi ürünlerinizi sıvılardan ve sert unsurlardan korur. Nano’nun SmartStrap’i ile küçük ekipmanlarınızın parmaklarınızdan kaymasını engeller ve sıkıca tutunmasını sağlar.

PowerClaw Mandal Sistemi

Düşmeler ve çarpmalar konusundan endişelenmenize gerek yok çünkü NANO’yu sadece siz açabilirsiniz. Patentli PowerClaw mandal sistemi kasayı sıkıştırma kuvveti ile polikarbonat yapıyı tıpkı yaylı kızak kilitleri ve çivi gibi sıkı bir şekilde kapalı tutar. Güçlü mandal Nanuk’u ayıran bir özelliktir.

why-nanuk-nano-advantage-protective-web

Koruyucu Ağ

Koruyucu ağ herşeyi uygun bir yerde tutmanıza olanak sağlar. Nakit para, kart, anahtar ve önemli belgeleri özenle düzenleyin. Esnek kauçuk ağ, hem alanı ayırmak için hemde yumuşak tampon görevi görerek ayrılan alandaki içerikleri korur. Nanuk’un kolay kişiselleştirme ruhuna uygun olarak koruyucu ağların çıkarılıp takılması kolaydır. İki kancalı bir klips sistemi sayesinde koruyucu ağ herhangi bir öğeye takılmadan sökülebilir.

Akıllı Askı

Bu basit NANO cihazı, engebeli arazilerde ki gezilerinize size büyük bir rahatlık sunar. SmartStrap, daha küçük ve değerli eşyalarınızı sıkıca kapatılmış halde tutar ve böylece onları kaybetme korkusu yaşamazsınız. İki taşıma modu sayesinde bileğinize veya başka bir bagaj parçasına güvenle bağlayabilirsiniz. Hızlı bırakma tuşu sayesinde modlar arası geçiş yapabilirsiniz. Bilek modu ve sarma modu hakkında videomuzdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

why-nanuk-nano-advantage-waterproof

IP65 Sertifikalı Suya Dayanıklılık

IP65 sertifikası toza ve suya karşı tam koruma anlamına gelir. Nano, su geçirmezliği ile en kötü hava koşullarında bile aletlerinizi güvende tutar. Su sıçramasına karşı korumalı olan tasarım sayesinde ekipmanlarınızı davetsiz misafirlerden korur.

Darbeye Dayanıklı Tamponlar & Polikarbonat Kasa

Nanuk darbeye dayanıklı malzemeler kullanarak hassas elektronik cihazlarınızı düşmelerden ve sarsıntılardan korur. Her Nano çantaların kasa kabuğuna tam darbe koruması için polikarbonat reçine enjekte edilir. Santoprene lastik tamponlar sayesinde, ıslak yüzeylerde ilave tutuş sağlar ve hassas yüzeylerde çizik oluşmasını önler.

why-nanuk-nano-advantage-impact
why-nanuk-nano-advantage-attachment-points

Bağlantı Noktaları

Nano’nuzu bir kayığa,bagajınıza altı farklı bağlantı noktasıyla bağlayarak neredeyse sınırsız sabitleme seçeneği sunar. Nano’nun önünde ve arkasında bulunan toplam 4 adet yuvaya SmartStrap’i bağlayabilir ayrıca karabinalar, bağlantı örtüleri ve bungee kordonlarıda dahil olmak üzere çeşitli ek parçalarıda kullanabilirsiniz. Nano’nuzu kemerinize veya kayışınıza yekpare halkalar ile bağlayarak Nano’nuza kolayca ulaşabilirsiniz.

Kauçuk İç Dizayn

Nano’nun iç tampon tasarımı, hassas içerikleriniz için en iyi güvenlik ve dengeyi sağlar. Kauçuk iç kısım telefon gibi bazı öğeler için kaymayı en aza indiren tutma etkisi yaratır. Nano ile her yolculuk akıcıdır.

why-nanuk-nano-advantage-rubberized-interior
why-nanuk-nano-advantage-colors

Renk Seçenekleri

10 seçeneğe kadar renk paleti sunan Nanuk serisi tüm renk tercihlerinizi karşılar. Acil durum turuncusundan zeytin yeşili rengine kadar renk seçenekleri ile geniş renk skalası istediğiniz işlerde kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri için lütfen ürün sayfamıza bakın.