[NA·NOOK] İSMİNİN HİKAYESİ

Kutup Ayısı dondurucu soğukların, soğuk suların ve arktik alanın buzla kaplı arazisinin zorluklarına dayanmak için evrildi. Dünyanın en dayanıklı avcılarından biri olan büyük beyaz ayı, gücü ve korkusuzluğu ile en zorlu koşullarda hayatta kalabilmesi nedeniyle markamızın arkasında ki ilham kaynağıdır.

PowerClaw Mandal Sistemi

Nanuk’un patentli PowerClaw kilitleme sistemi çantanızı basınç kuvveti ile sıkıca kitleyerek, ekipmanınızın dış faktörlerden korunmasını sağlar. Entegre kızak kilitleri taşıma esnasında veya düşme durumunda çantaınızın açılmasını önleyen ek güvenlik sunar. Süper sert naylon yapı ile nereye giderseniz gidin değerli eşyalarınızın güvende kalmasını sağlar.

Su geçirmezlik – IP67 Sertifikalı

Arama kurtarma görevlerinde, deniz taşımacılığında ve dalışta Nanuk koruyucu çantalar ihtyaçları karşılar. Bunun sebebi Nanuk’un, deformasyon ve yorgunluğa dayanıklı güvenilir su geçirmezliğidir. Uzun ömürlü su geçirmez conta ile hiç birşey içeri girmez.

Darbeye Dayanıklı – NK-7 Reçine

Darbelere dayanıklı hafif ve NK-7 reçine gövdeli Nanuk koruyucu çantalar; yuvarlatılmış köşeler, kalın duvarlar ve çok büyük detaylarla tasarlanmıştır. Nanuk hangi doğa koşulunda olursa olsun hayatta kalmak için tasarlandı. Şok emici özelliği sayesinde Nanuk, kasa ve daha da önemlisi hassas içeriğe zarar gelmesini engeller.

whynanuk-background-design

Tasarım

Yumuşak köşeler ve oluklu kenarlar, sağlam ve güvenilir olduğu kadar şık ve modern bir tasarım sunmak için güçlü karakter çizgileriyle birleşir.

İki Aşamalı Tutacak

Sorunsuz taşıma, 2 aşamalı çekilebilir ve zarif tutacağı ile Nanuk 935,950 ve 960 ile kullanılabilir. Hızlı açma düğmesiyle, ayarlanabilir 2 farklı yüksekliği ile tutacak düzgün bir duruş sağlar.

whynanuk-background-retractable-handle
whynanuk-background-panel-mount

Üst ve Alt Panel Montajı

Dış ön plakayı vidalar veya perçinler ile tutturmak kasanızı zayıflatabilir ve su geçirmezliğini tehlikeye atabilir. Nanuk bu ikilemi entegre çerçeve sistemi ile çözer. Tüm Nanuk kasalarının alt kısmında(ayrıca birkaç Nanuk modelinin üst kısmında) bulunan bu katı iç dudak, özellikle montaj için tasarlanmıştır ve panel kurulumunu kolaylaştırır.

Poliüretan Tekerlekler

Pürüzsüz hareket kabiliyeti, özellikle ağır ekipman taşırken büyük bir avantajdır. Tüm Nanuk Tekerlekli ve Uzun serilerde Poliüretan ile kalıplanmış polikarbonat tekerlekler bulunur. Patenlerde olana benzer şekilde, bu tekerlekler, paslanmaz çelik yataklarıyla birlikte çok sayıda arazide ve çeşitli hava koşullarında sessiz ve zahmetsiz bir kullanım sağlar.

whynanuk-background-wheels
whynanuk-background-padlock-holes

Güçlendirilmiş Metal Asma Kilit Delikleri

Tekerlekli ve Uzun seride mevcut olan, güçlendirilmiş metal asma kilit delikleri, teçhizatlarınızı güvenle taşıyabilmeniz için kilitleminize olanak sağlar. Nanuk asma kilitlerde mevcuttur. TSA onaylı asma kilitler, Nanuk çantalarınız için mükemmel bir aksusardır.

Yaylı Tutma Kollar

Nanuk’un yumuşak tutma sapları, ağır taşımayı konforlu ve rahat bir hale getirir.960 ve Uzun seride, serbest bırakıldığında geri çekilen ve ekstra uzun yaylı tutma kollarının ilave faydası ile taşıma sırasında ki hasar olasılığını en aza indirir.

whynanuk-background-handle

Omuz Askısı

Hemen hemen tüm Nanuk* çantalarda mevcut olan neopren Aircell omuz askısı çantanın ağırlığını taşır. Ağır malzemeleri ellerinizi kullanmadan çok daha uzun süre taşıyın. Ek bağlantı parçası gerekmez. Kayışı çantaya bağlayın ve kendinize göre boyunu ayarların.


*NANO, Tekerlekli ve Uzun seri, NANUK 903, 904 and 904 GoPro modelleri hariç diğer tüm Nanuk çantaları ile uyumludur.

Renkler

10 seçeneğe kadar renk paleti sunan Nanuk serisi tüm renk tercihlerinizi karşılar. Acil durum turuncusundan zeytin yeşili rengine kadar renk seçenekleri ile geniş renk skalası istediğiniz işlerde kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri için lütfen ürün sayfamıza bakın.

whynanuk-background-colors